קידום אתרים ושיווק אתרים

בגור מדיה אנו מציעים שירותי ייעוץ שיווקי ומבצעים פרוייקטים של שיווק וקידום אתרים, כולל כתיבה שיווקית ואופטימיזציית אתרים לקידום במנועי חיפוש.

אנו נוקטים במגוון של שיטות לקידום האתר במנועי חיפוש ושיפור מיקום האתר בתוצאות של מנועי חיפוש, ומציעים, בנוסף, ניהול מערכות שיווק ופרסום במנועי חיפוש, אינדקסים, פורטלים ואתרים ייעודיים.

ללקוחותינו יש דרישות שונות אלה מאלה, שכן לאתרים שונים יש מטרות שונות וצרכים שונים. הם מתאפיינים בקהלי יעד שונים, כלליים יותר או ייעודיים יותר, ומילות המפתח ומגזרי העניין הדרושים להם שונים אלה מאלה. לאתר עם תחומי עניין נרחבים תתאים אסטרטגיית אופטימיזציה כללית יותר, ולעומת זאת, עסקים רבים מנסים לבצע באתריהם אופטימיזציה למספר גבוה של מילות מפתח מפולחות. אופטימיזציה כללית מדי עלולה לחבל באסטרטגיית השיווק על ידי יצירה של תעבורה בנפחים נרחבים אך באיכות ירודה, כזו העולה ממון רב אך אינה מביאה את הפירות המקווים.

ההתמקדות על התעבורה המתאימה מביאה פניות באיכות טובה יותר ובעקבותיהן יותר מכירות. אופטימיזציה של האתר עבור מנועי החיפוש וקידום האתר במנועי חיפוש יכולים להיות אפקטיביים ביותר כאשר הם נעשים כחלק מאסטרטגיה שיווקית חכמה.

בגור מדיה נתפור עבורכם הצעה המתאימה לצרכיכם ו/או למידותיכם, ונלווה אתכם, יד ביד, לשיפור מעמדו של אתרכם וקידום האתר במנועי חיפוש.

2